Колонка редактора. Гарного вам 2022 року!

279

Яким був цей рік: важким чи легким, хорошим чи поганим? Що він приніс і що забрав? Які вершини показав і до яких низів опустив? Яких людей привів у наше життя, а яких викреслив? Чого навчив, над чим змусив замислитися, а що просто викинути з голови? Які проєкти довелося зупинити, а які розпочати? На що заплющити очі, а що сприйняти з розкритими обіймами?..

У кожного з нас свої відповіді на ці запитання. У кожного свої нотатки у щоденнику пам’яті. І це прекрасно! Бо хай що відбувалося цього року, він назавжди залишиться неповторним, не таким, як усі, із своїми незабутніми моментами. 

Дякуємо, друзі, що і цей непростий 2021 рік ви були разом із нами. Разом творили новини лісової галузі, разом розповідали про них. Ми раді бути причетними до того, аби про здобутки лісівників знало якомога більше людей. Дякуємо тим, хто поважає нас і нашу роботу, знає, що вона не є легкою, і підтримує нас. Дякуємо тим, хто багато років іде пліч-о-пліч, з року в рік переживаючи разом усі події, які приносить доля.   

За кілька днів ми відчинимо двері в новий рік. Почнемо ще одну сторінку нашого життя, ще одну цікаву подорож. Нехай 2022-й проведе нас шляхами, сповненими радості та щастя, успіхів та гараздів, шляхами, якими поруч із нами крокуватимуть наші вірні друзі, близькі та рідні люди. Ті, хто розділяє наше життя і наповнює його. 

Зичимо усім у Рік Тигра звіриного, крепкого здоров’я. Нехай вистачає сил на здійснення усього задуманого. Нехай мрії збуваються, а шляхи до їх здійснення будуть легкими та світлими. 

Із прийдешніми святами вас, друзі!  

 

Головний редактор всеукраїнського журналу "Лісовий вісник"

Оксана ЧУРИЛО

Рекомендовані