Про себе

961

  Привіт. Дякую, що завітали на мій сайт.

  Тут зібрано все, чим я займалася багато років і чим живу досі.

  Отож, знайомся...

  Мене звати Оксана ЧУРИЛО і я із своєю командою 10 років створювала чудовий журнал «Лісовий вісник». Ви можете  почитати його тут – онлайн, знайшовши відповідний розділ і відповідний номер журналу.

   «Лісовий вісник» заснувала у 2011 році. На той час я керувала прес-службою Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. І це було цікаво для мене, як для людини, яка до того вже багато років працювала у друкованих ЗМІ і знала цю роботу (як журналістську, так і організаційну) досконало. 

  Перший номер всеукраїнського друкованого журналу «Лісовий вісник», вийшов 20 жовтня 2011 року. (Свідоцтво Міністерства юстиції України про державну реєстрацію друкованих ЗМІ КВ № 18041-6891Р від 16.08.2011 р.).

  Щиро дякую колишньому начальнику Волинського ОУЛМГ Богдану Коліснику з яким разом започатковували видання, працювали над  його концепцією та ідеями наповнення, а також начальнику Волинського ОУЛМГ (а тепер директору Поліського регіонального офісу  ДП «Ліси України»  Олександру Кватирку за співпрацю та підтримку «Лісового вісника».

  Це була цікава і колосальна робота. Журнал був єдиним таким в Україні. Тут поєднувалися статті про природу, ліс, подорожі, мисливство, наукові статті та новини лісової галузі. Тут були сторінки для тих, хто любить кулінарію та захоплюється цілющими травами. Тут були розмальовки для найменших і казки для дітей середнього віку. Кожен міг знайти те, що його цікавило.

  Свого часу до того аби «Лісовий вісник» побачив світ, був цікавим і презентаційним долучилися Тетяна Сасюк, Валентина Мєшкова, Олег Проців, Світлана Думська, Сергій Цюриць, Оксана Головій, Уляна Парада, Ірина Пугач, Валерій Пневський, Микола Волошин, Максим Безніско, Олександр Дурманенко, Любомир Безручко, Жанна Мацюк, Наталка Главнічик, Анна Кравець.

  Окрім видання журналу, ми (а точніше  – ТзОВ «Лісовий вісник») надавали інформаційні послуги та послуги з дизайну та поліграфії.

 

  Серед робіт:

логотипи Волинського ОУЛМГ та Сарненського ЛГ. Відновлено усі логотипи лісгоспів Волині;

– буклети Волинського ОУЛМГ, Житомирського ОУЛМГ, Маневицького ЛГ, Ківерцівського ЛГ, Любомльського ЛГ, Селекційно-насіннєвого центру, Сарненського ЛГ, Київського ОУЛМГ; будівництва лісових доріг;

книжки, фотоальбоми,  грамоти, вимпели,  брендовані  сувеніри, пакети, ручки, блокноти;

банери на екологічну та протипожежну тематику;

– фотокартини;

календарі;

– карти рекреаційних пунктів Волині;

відеофільми та відеоролики про ліс.

  На жаль, через війну роботу ТзОВ і видавництво журналу «Лісовий вісник» довелося призупинити.

  Щиро віримо у перемогу і відновлення видання. 

 

  Ще кілька слів про себе.

  Із 2011-го і до 2022-го очолювала ТзОВ «Лісовий вісник», Всеукраїнський журнал «Лісовий вісник».

  Друкувалася у різних виданнях обласного та загальнонаціонального рівня, зокрема: журналі «Лісовий та мисливський журнал»; газетах «Деревообробник», «Природа і суспільство», «Україна козацька»,  «Волинь-нова», «Віче», «Волинська газета», «Досвітня зоря» та інших.

  Понад п’ять років очолювала прес-службу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, яка у 2011-му була визнана кращою в Україні.

  П’ять років віддала громадсько-політичному тижневику «Волинська газета», де обіймала посаду заступника головного редактора.

  До того 5 років  пропрацювала на посаді редакторки  відділу соціальних питань обласного тижневика «Досвітня зоря».

  Я авторка та ведуча телепередачі «Світло для Світлани», що транслювалася на Волинському телебаченні.

  Сценаристка фільму «Вартові лісу», який транслювався на телебаченні «5 канал».

  Редакторка книги Юрія Туниці «Екологічна конституція землі».

  Редакторка книги «Краса Волинського лісу» та автор багатьох фото, що увійшли до неї.

  Співавторка книги «Волинському мисливцю… і не тільки».

 

  А ще я заступниця голови Ради громадської організації «ЕЛВЕ», що заснована у 2017-му. Основною метою діяльності Організації є  підтримка та сприяння поширенню інформації про екологію, лісові, водні та енергетичні ресурси; підтримка вільного обміну досвідом та інформацією у сфері збереження довкілля; сприяння налагодженню громадського інформаційного поля екологічного спрямування; підвищення поінформованості суспільства з питань охорони довкілля; екологічного зеленого туризму; залучення громадськості до розв’язання екологічних проблем, сталого використання природних ресурсів, збереження біорізноманіття, розвитку та просування зеленої енергетики.

 

  Мої нагороди:

– «Заслужена журналістка України»; 

– орден Українського реєстрового козацтва ІІІ ступеня «Бронзовий козацький хрест»;

  ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращу публікацію з питань примноження лісових багатств України;

– диплом  «Українська Мадонна» за перемогу у VII Всеукраїнському творчому конкурсі;

– «Кращий журналіст місцевого видання»;

  І місце в обласному конкурсі «Професіонал»;

– переможеця конкурсу «Розвиток потенціалу громад – шлях до подолання бідності». Нагороджена дипломом від Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Муцуо Мабучі;

– Certifikate Reconstruction Programme for Internally Displaced Woman та ін.

 

©ЧУРИЛО. Використання цієї інформації можливе виключно з дозволу автора.

 

Рекомендовані