Тварини можуть допомогти у реабілітації наших воїнів

85

Психологи Північного Київського територіального управління МВС Укракїни організували зустріч з представниками кінологічного центру поліції, де обговорили перспективи застосування службових собак для надання емоційної допомоги військовослужбовцям, - повідомляють у Національній гвардії України.

Офіцер кінологічного центру поліції в Київській області Катерина Біляєва представила психологам структур МВС інноваційний напрямок у сфері кінології – емоційну підтримку із застосуванням службових собак, метод, відомий як каністерапія.

У кінологічній службі поліції вже працює троє атестованих чотирилапих помічників, які підготовлені для співпраці з військовослужбовцями після отримання різного роду поранень. Деякі з цих улюбленців були присутні на зустрічі. Вони продемонстрували свою вправність, дружність та здатність підтримувати людей в емоційно навантажених ситуаціях.

Потреба в підтримці психічного стану захисників зростає та вимагає постійного розвитку фахівців-психологів, - пишуть на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

 

Рекомендовані