Державні службовці та депутати Волині садили ліс

190

Уже кілька тижнів триває акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Як тільки погода дала для посадки можливість, лісівники кинулися до роботи. За інформацією Держліс­гентства, лише з 21 березня до 9 квітня висаджено близько 1 300 000 сіянців та саджанців деревних порід на площі 272 га. У заходах з садіння дерев взяли участь майже 4 000 представників громадськості, учнівської та студентської молоді.

Над відновленням волинського лісу працювали й перші особи області.

Caption
Caption

 

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

Цього року вже традиційна посадка лісу

Caption

ВІП-колективом, ініційована начальником управління Олександром Кватирком, відбулася під егідою голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка. Серед учасників – заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних органів міністерств.

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

У Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» заліснили дві ділянки площею 0,9 га. Перші особи області спільно з лісівниками висадили близько 4500 сіянців сосни і дуба.

«Ліси Волині – це 34% території області. І кожен другий гектар створено руками людей. Ми щиро раді, що з кожним роком все більше й більше тих, хто готовий долучитися до справи створення лісів Волині», – зазначив Олександр Кватирко. 

Лісокультурна кампанія на Волині зазвичай триває протягом березня-квітня. За цей час в області заплановано відновити ліси на площі 4962 га, в тому числі створити лісових культур на 2300 га, провести сприяння природному відновленню на 1330 га та відновити природним шляхом з 1332 га. 

Станом на 8 квітня лісові культури створено на площі майже 2000 га. 

Ще заплановано посіяти розсадники на площі 10,5 га та посадити 30 га плантацій новорічних ялинок.

До гарної справи відновлення лісів долучилися депутати Волинської обласної ради VII скликання на чолі з головою Григорієм Недопадом. Підтримали ініціативу й митрополит Луцький та Волинський Михаїл разом із представниками духовенства.

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

Наш кор.

Фото пресслужби ВОУЛМГ

ЛВ №2 2021р.

 

Рекомендовані