Якщо в ліс, то на електромобілі!

178

Гарний початок з логічним продовженням – на нових придорожніх «Лісовичках» можна зарядити електромобіль.

 

Тепер власники електромобілів можуть планувати подорож на Волинь, не боячись зупинитися на півшляху. Електрозаправки вже відображаються на картах електрозаправок України. Наприклад таких, як plugshare.com , autogeek.com.ua, hevcars.com.ua та інші.

Електрозаправки вже встановлені на нещодавно збудованих рекреаційних комплексах  «Лісовичок» у смт Колки Луцького р-ну, поблизу смт Маневичі Камінь-Каширського та недалеко від м. Володимир (с. Житані). Такі уже облаштовують на «Лісовичку», що збудовані держпідприємствами «Ратнівське ЛМГ» (с. Лучичі Забродівської ТГ) та «Любомльське ЛГ» (с. Згорани Ковельського р-ну). Лісівники переконалися: така послуга досить затребувана. І попит, безперечно, зростатиме – разом із кількістю електрокарів на волинських дорогах. Таке повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Ідею встановити електрозаправки висловив начальник управління Олександр Кватирко. Крім того, що це екологічно, затребувано серед сучасних водіїв, такі заправки можуть бути дієвим інструментом для додаткового залучення клієнтів і зростання відвідуваності. Зарядити акумулятор автомобіля справа не швидка, тож водій та пасажири точно захочуть прогулятися територією рекреаційного пункту, випити смачної кави або лісового чаю. Чи й навіть пообідати. Всі ці послуги можна отримати безпосередньо у «Лісовичку».

Користуватися електрозаправкою досить легко. Вона має два типи зарядних пристроїв: Type 1 (J1772) та Type 2 (Mennekes), для різних автомобілів.

Щоб отримати доступ до зарядної станції, власнику електрокара необхідно скористатися мобільним додатком АЕ Charging Point.

Після реєстрації будуть доступні такі функції:

увімкнення/вимкнення зарядного пристрою;

перегляд її статусу зайнята/вільна;

можливість зарезервувати конектор;

переглянути баланс, поповнити баланс;

переглянути кількість спожитої електроенергії.

 

 

 

Рекомендовані