Волинські лісівники – найкращі!

1386

Усмішки, зустрічі, привітання та щирі слова вдячності… Сьогодні до приміщення Волинського ОУЛМГ з’їхалися лісівники та ветерани лісового господарства з усієї області. Разом їх зібрало свято – День лісівника!

А привітати лісівників прийшли голова Волинської обласної адміністрації Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк та голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісової галузі України Павло Матіюк.

…Як і годиться, не можна почати святкувати, не підбивши підсумки, не проаналізувавши, що зроблено та не відмітивши основні напрямки, якими йде сьогодні лісова галузь. Начальник управління Олександр Кватирко розповів як вирощують ліс та оберігають його, як виховують молоде покоління лісівників та борються із пожежами, як забезпечують комфортний відпочинок у лісі та працюють над розвитком мисливського господарства, як працює деревообробка та побічне користування, як працюють із бізнесом та займаються волонтерською діяльністю.

Вітаючи лісівників із святом, голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко зауважив, що часто їздить областю і бачить роботу лісівників. «Ваша робота – неоціненна. Так, ви постійно під прицілом преси, і громадськості , але більшість тих, хто критикує вас, не вдумається, яка праця стоїть за якісним відпочинком у лісі, за тим, що коли розповідаємо про Волинь, то перш за все кажемо, що у нас є ліс! Наші лісівники працюють злагоджено», – підсумував Юрій Михайлович.

Сьогодні була неймовірна кількість нагород. Кращі із кращих отримали відзнаки від адміністрації області, обласної та міської рад, профспілки, Товариства лісівників України та Агентства лісових ресурсів України.  

Ми приєднуємося до усіх щирих привітань та бажаємо лісівникам наснаги у їхній нелегкій праці!

…Підсумовуючи святкову колегію, Олександр Кватирко дав старт президентській програмі «Зелена країна»!  Нагадаємо, що у червні Президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування екологічного проєкту «Зелена країна», в рамках якого планують за 10 років збільшити площі лісів на 1 млн га і в найближчі три роки висадити в Україні 1 млрд дерев. Волинь вже готова до плідної роботи у цьому плані.

«Щороку на розсадниках вирощують понад 22 мільйони сіянців. Це масштабна робота. І вона продовжується в рамках цієї акції», - зазанчив Олександр Кватирко.

Оксана ЧУРИЛО

Фото автора

 

Caption

 

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

Caption
Caption
Caption
Caption
Caption

 

Caption
Caption
Caption

 

 

Caption

 

Рекомендовані