Зелена країна... на Волині

92

Розпочався 1 жовтня і тривав два місяці осінній етап акції «Зелена країна – 2021». За цей час лісівники Волині висадили  5 033 527 сіянців, саджанців та дерев.

До відновлення лісу в області та створення парків, скверів, інших зелених зон на пришкільних ділянках та поблизу дошкільних закладів, у межах територіальних громад долучилися молодь, діти, громадськість, влада, інші лісокористувачі області. Загалом – 11 тисяч 355 людей.

Лідерами стали державні підприємства Камінь-Каширщини, Маневиччини та Ківерцівщини, де найвищі показники лісистості. Тут висадили найбільшу кількість сіянців та саджанців сосни і листяних порід. 

Окрім того, лісівники взяли на себе відповідальність за забезпечення декоративними саджанцями для озеленення пришкільних територій, скверів біля соціальних закладів, храмів, інших важливих для громад місць. Загалом в рамках акції вдалося створити кілька сотень більших та малих зелених зон. 

– Ми дякуємо кожному, хто брав участь – висаджував ліс разом із лісівниками, допомагав з організацією заходів, долучився до благодійності в рамках програми, став учасником конкурсів, робив фото і наповнював ними сайт «Зелена країна» – насправді не було дрібних справ. Навіть мінімальна участь суттєво додавала до загальної картини. Незважаючи на карантинні обмеження, завдяки волинянам акція в нашій області стала масштабною та масовою, – зазначив Олександр Кватирко. – Навесні ми продовжимо працювати у напрямку виконання Указу Президента України. Готуємося до цього вже зараз. Збільшили заготівлю лісового насіння та наростили об’єми вирощування посадкового матеріалу. На розсадниках державних лісогосподарських підприємств плануємо виростити понад 22 млн  штук садивного матеріалу.

Світлана ДУМСЬКА 

Фото пресслужби

Рекомендовані