Дрогобицькі лісівники посилюють охорону мисливських угідь

369
 
Із відкриттям сезону полювання на пернату дичину у ДП «Дрогобицький лісгосп» посилили охорону державного мисливського фонду.
Про це повідомляє пресслужба ДП «Дрогобицький лісгосп» (Львівське ОУЛМГ).
«Було створено рейдові бригади, які працюватимуть протягом всього мисливського сезону. У їх склад увійшли працівники державної лісової охорони та єгерської служби підприємства, а також працівники Національної поліції».
Тож тепер для охоронців лісу вихідні дні – особливо гаряча пора. Вони систематично проводять рейди з охорони мисливських угідь.
У ході рейдів фахівці перевіряють у мисливців відповідні документи, наголошують на обов’язковому дотриманні правил полювання, правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю, дотриманні правил протипожежної безпеки в лісах та дотриманні ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак.
У день відкриття полювання (субота, 14 серпня), представники лісгоспу зі співробітниками відділу поліції провели спільний рейд мисливськими угіддями підприємства.
У ході рейду перевірялась наявність всіх необхідних документів у мисливців. Щоб мисливці не втрапили до халепи, лісівники нагадують про необхідність дотримуватись законодавства та не порушувати правил полювання!!! Адже за незаконне полювання державою передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а саме:
- на підставі статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил використання об’єктів тваринного миру», за порушення правил полювання передбачена відповідальність у вигляді штрафу, вилучення зброї та позбавлення права на полювання;
-кримінальна відповідальність за порушення правил полювання, а також незаконне полювання, згідно ст. 268 Кримінального кодексу України «Незаконне полювання», передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі.
 
Рекомендовані