Анонс Лісового вісника №5-6 (99-100) 2020

484

У передноворічному Лісовому віснику можна почитати про  таке:

 Стихійні сміттєзвалища, забруднення вод, бездумне, виснажливе використання природних ресурсів і ще багато питань сьогодні постають перед суспільством. Щодо актуальних питань сьогодення та про саму роботу Державної екологічної інспекції України читайте у інтерв’ю із головою ДЕІ Андрієм Мальованим, що на 4-7 стор. журналу.

Про спільні проблеми збереження лісів України та Білорусії дізнавайтеся у рубриці «наука», – у статті Валентини Мєшкової на 8-10 стор. всеукраїнського видання.

Про що спілкувалися Голова Держлісагентства Василь Кузьович із експрезидентом України Віктором Ющенком, президентом CEO Club Ukraine Сергієм Гайдайчуком, організатором проєкту Озеленення України та директором Книги рекордів України, ініціатором Озеленення України Ганною Крисюк, дізнавайеся на 11 стор. Лісового вісника.

Понад 30 тис. га території Вишнівської територіальної громади, що на Волині, займає ДП «Любомльське ЛГ». Як лісгосп працює із громадою, які питання вирішує, читайте на 11 стор. журналу.

У розмові із начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком спілкувалися про проблеми галузі, джерела їх виникнення, можливий розвиток подій, стратегічні цілі та господарські моменти. Інтерв’ю із Олександром Кватирком читайте на 12-15 стор. Лісового вісника.

«Місце, де народжуються мрії» – стаття про унікальний Лісівничий молодіжний центр, директором якого є Валентина Юхимчук. Тут розташована резиденція Санти та ще багато цікавинок. Яких саме, дізнаєтеся, зазирнувши на 16-19 стор. журналу.  

Як правильно вибрати новорічне дерево, як за ним доглядати щоб воно простояло максимально довго та що  зробити, аби куплена ялинка у горщику прижилася на садибній ділянці, читайте у статті «Про новорічне дерево від волинських лісівників» на сторінках 22-24. Консультують працівники ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Як буде організована охорона шпилькових, читайте на 25-й стор.

Прогуляйтеся засніженим мисливськими угіддями  ДП «Прибузький лісгосп» у компанії мисливствознавця Володимира Захарка і дізнайтеся чим живе ліс та його мешканці. Про це на 26-28 стор. Лісового вісника.

У Всесвітній день клімату в Україні стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів взимку». Працівники ДП «Маневицьке ЛГ» разом із школярами також розвісили годівнички. Про роботу із молоддю читайте на 28 стор.

На 29 стор. Лісового вісника знайдете лісову аптеку та статтю про цілющі властивості лавровишні.

Сторінки історії перенесуть вас у Галичину XVI – початку ХХ ст. і розкажуть про використання капканів на полюванні. Початок захоплюючої оповіді читайте на 30-31 сторінках журналу.

Його фото потрапило в десятку найкращих за результатами конкурсу «Вікі любить Землю». Він ловить у свій об’єктив екзотичних тварин, комах, звірів, за якими треба у повному значенні цього слова полювати годинами. Побачивши фото Володимира Бурдяка, ми не змогли пройти повз і попросили давати свої світлини для «Лісового вісника» та нашого сайта ewwe.com.ua. І він погодився! Листайте журнал та насолоджуйтеся чудовими фото. А про автора читайте на 32-33 тор. Лісового вісника.

Непростий рік сірої Миші, який приніс нам багато випробувань, залишається позаду, а рік Бика, сподіваємося, буде вдалим і позитивним. Отож, давайте дізнаємося, які успіхи і випробування віщують нам зорі в прийдешньому році. Відкривайте 34-35 стор.

Свято наближається. Лісовий вісник підготував для вас інформацію: як зустрічати Рік Бика, та що можна приготувати на Новорічну ніч. Про таке знайдете на 36-37 стор. журналу.

А ще у лісовому віснику знайдете повчальні притчі номера та Календар на 2021 рік.

Щасливих усім свят, друзі!

 

Нагадуємо: передплатити Лісовий вісник можна у будь-якому відділенні Укрпошти за передплатним індексом: 89631 або онлайн.

А почитати електронну версію журналу можна на сайті https://ewwe.com.ua/ у рубриці «Лісовий вісник» (читай ЛВ).

Рекомендовані