Незабаром перший номер «Лісового вісника» у цьому році зможуть почитати передплатники та шанувальники видання. У «Лісовому віснику» №1 (107) 2022р. читайте про таке:
Глобальне переплітається із буденним і створює серпантин думок та подій, які ведуть нас життям день у день. Роздуми про історію і сьогодення читайте у рубриці «від редактора», що на 2 стор. журналу.
Про безпілотники для лісу, висаджування дерев, охорону насаджень за допомогою дронів читайте на 3 стор. «Лісового вісника».
У рубриці «людина» читайте про династію лісівників із Волині. Стаття «Лісівнича династія Кононів» – на 4-5 стор. видання.
Вирощуванню стійких і продуктивних лісів сприяє застосування насіння високої якості, створення насаджень на лісотипологічних засадах, доречне та вчасне виконання лісогосподарських і лісозахисних заходів. Проте насіння сосни піддається пошкодженню. Про шкідників лісу читайте у статті Валентини Мєшкової «Сосновий насінний клоп – загроза лісовідновленню і лісорозведенню», що на 6-9 сторінках ЛВ.
Минулий рік був досить складний але разом із тим – продуктивним. Підсумки роботи лісівників Волині сформовано на 10-13 сторінках «Лісового вісника».
Лісівники Волині постійно та успішно впроваджують інновації у всі напрямки господарювання та виробництва. І водночас понад усе бережуть найкращі традиції. Хіба приправляють їх новинками. У рубриці «здоров’я» читайте про традиції волинських консервних цехів та цілющі властивості калини.
Узимку в єгерів завжди багато турбот. Про мисливські клопоти читайте на 16 стор. журналу.
Зима – найкраща пора для фотополювання. Білий сніговий покрив дає можливість добре роздивитися все, що відбувається у природі. У рубриці «фотокадр» можете переглянути чудові фото зимового лісу та його мешканців.
Поради та рецепти від нутриціологині читайте на 19 стор. у рубриці «смачна кухня».
Почитати електронну версію журналу можна на сайті https://ewwe.com.ua/ у рубриці «Лісовий вісник» (читай ЛВ).