Що принесе нам 2022-й?

109

Чорний Водяний Тигр уже 1 лютого змінить     свого попередника – Металевого Бика. 

Що ж принесе нам 2022-й?

Овен (21.03 – 19.04) 

У 2022 році чекає гармонія у всіх сферах життя. Це рік нових можливостей та перспектив практично у всьому. Щоб було легше ухвалювати рішення і загалом рухатися далі, астрологи радять періодично робити чистку інформаційного простору. Особливо щасливі Овни будуть навесні 2022-го. Комусь вдасться скинути зайву вагу чи покращити здоров’я. Імовірні й перемоги на любовному фронті.

 

Телець (20.04 – 20.05) 

На Тельців чекають чергування спокійних та інтенсивних періодів життя. Загалом, кажуть астрологи, нічого поганого не станеться, але представникам знака слід заздалегідь підготуватися до вибриків долі. Можливе велике кохання у першій половині року. Приблизно до червня Тельці досить ефективно залучатимуть у своє життя протилежну стать. Головне – не живіть минулим.

Близнята (21.05 – 20.06)

Протягом року Близнятам не варто поринати в ілюзії, треба розв’язувати свої проблеми швидко та раціонально. Є невеликий ризик обманів з боку партнерів чи колег із бізнесу. 2022-й розпочнеться з реалізації перспектив, які були підготовлені ще наприкінці 2021-го. Щоб мінімізувати кількість негараздів, менше ризикуйте. Наступний рік – шанс на виконання найзаповітніших бажань.

 

Рак (21.06 – 22.07)

Рік буде сприятливим для того, щоб зважитися на зміни, змінити місце проживання та здійснити подорожі до нових місць. Астрологи рекомендують відкинути свої принципи та перестати скаржитися на життя. Що простіше Раки будуть ставитися до всього, що відбувається, то щасливішими вони стануть. Крім того, у 2022 році прогнозується успіх не лише в особистому житті, а й у роботі.

 

Лев (23.07 – 22.08)

Це вирішальний рік. Багато що може змінитися. Чекають яскраві емоції, нові знайомства, несподівані зустрічі та купа перспектив. Цього року експерти рекомендують не впадати у крайнощі. Крім того, можуть з’явитися корисні контакти для просування по службі.

 

Діва (23.08 – 22.09)

Дівам у новому році треба переглянути своє життя. Будь-які зміни будуть реалізовуватися легко. Представники цього знака можуть опановувати нові професії, ставити перед собою складні завдання, розраховувати на підвищення, планувати дитину. 

Варто якнайбільше спілкуватися з новими людьми, прислухатися до їхніх порад і намагатися працювати в команді. Також можна задуматися про зміну місця проживання.

 

Терези (23.09 – 22.10)

На представників цього знака чекає успіх у кар’єрі, проте великі досягнення можливі, лише якщо вони докладатимуть до цього зусиль. Зірки періодично підкидатимуть Терезам доленосні зустрічі та вдалі збіги обставин. Планети допоможуть здобути щастя в коханні, але тільки якщо Терези самі йтимуть на контакт. В особистому житті фахівці обіцяють знайомство з людиною, яка вплине на подальше життя.

 

Скорпіон (23.10 – 21.11)

У 2022 році потрібно буде багато працювати, щоб досягти бажаного. Для багатьох рік Водяного Тигра стане переломним у житті. Фахівці рекомендують Скорпіонам уникати песимістичного погляду на речі. Представникам цього знака слід бути уважнішими до себе та своїх потреб. Таланитиме в коханні та хороших починаннях.

 

Стрілець (22.11 – 21.12)

Рік буде сприятливим. Треба приділити максимум уваги саморозвитку. Чекають нова, добре оплачувана робота, зміни у фінансовому статусі: можливий великий виграш або отримання спадщини.

 

Козеріг (22.12 – 19.01)

Очікують серйозні зміни. На початку року слід дати собі час на роздуми та відпочинок, щоб потім на повну силу взятися за реалізацію намічених планів. Треба пам’ятати про важливі дрібниці, не упускаючи деталей, боротися з вигоранням та дефіцитом енергії. Варто приділити увагу своїй зовнішності.

 

Водолій (20.01 – 18.02)

Це рік інтенсивної роботи. Настає сприятливий час для самопізнання та переосмислення життєвих цінностей, тому Водоліям варто уже на початку року визначити пріоритетні напрямки. Потрібно зберігати оптимістичний настрій. Фахівці радять не боятися вивчати іноземні мови або записатися на курси верхової їзди.

 

Риби (19.02 – 20.03) 

Рік буде сприятливим для розвитку, створення нових проєктів та оновлення життя. Це час закладання фундаменту для майбутнього. Самостійність і самодостатність у всьому – головна умова успіху. 2022-й підтримає всі починання Риб.

Лісовий вісник №6 2021р.

 

Рекомендовані